Poradnik pacjenta

Przewlekły nieżyt nosa to najczęstszy objaw infekcji wirusowej lub bakteryjnej.

Nie możesz go zlekceważyć!

Przewlekły nieżyt nosa


Tagi: alergiczny nieżyt nosa, zapalenie błony śluzowej nosa, suchość błony śluzowej nosa, przewlekły nieżyt nosa, zaleganie wydzieliny nosowej

Czy wiesz, że...?

Przewlekły nieżyt nosa to coraz częściej spotykana patologia zarówno u dzieci jak i dorosłych. Objawia się on uciążliwym, nieustępującym katarem.

Skąd bierze się ten problem?

Przewlekły nieżyt nosa jest najczęściej wynikiem powtarzających się zakażeń wirusowych lub bakteryjnych w obrębie nosa i zatok przynosowych. Występujące alergiczne lub niealergiczne zapalenie błony śluzowej nosa i zatok nasila wspomniane objawy.

Co stanie się jeśli zlekceważysz przewlekły nieżyt nosa?

Przewlekły nieżyt nosa jest istotnym objawem wskazującym na rozwijającą się w naszym organizmie infekcję. Nieleczony nieżyt nosa nasila dolegliwości, powoduje uszkodzenia błony śluzowej i upośledzenie funkcji nosa. Ponadto może prowadzić do innych bardzo groźnych powikłań.

Jak poradzić sobie z przewlekłym nieżytem nosa?

Przewlekły nieżyt nosa może być objawem alergii lub infekcji. W celu dokładnej diagnostyki należy skonsultować się z lekarzem. Bardzo istotną rolę pełni leczenie wspomagające, zmniejszające dolegliwości i regenerujące błonę śluzową nosa.

Rozwiąż ten problem

 

Produkty stosowane przy problemie: Przewlekły nieżyt nosa

img/tmp/product.jpg

Immuwash
Oczyszczająco-regenerujący aerozol do nosa z beta-glukanem

Oczyszcza i regeneruje błonę śluzową. Ułatwia higienę nosa. Udrażnia nos i zatoki przynosowe. Nawilża i regeneruje błonę śluzową nosa i zatok. Normalizuje pH wydzieliny nosowej. Sprzyja miejscowemu wzrostowi odporności. Zmniejsza ryzyko powikłań bakteryjnych, związanych z zastojem wydzieliny. Dla dzieci i dorosłych. Opakowanie zawiera 500 dawek.

  1. 22.29 PLN
  2. Kup teraz

img/tmp/product.jpg

Narivent
Przeciwobrzękowy i przeciwzapalny aerozol do nosa

Szybko zmniejsza obrzęk i hamuje proces zapalny. Wskazany u pacjentów z przerostem małżowin nosowych, w leczeniu polipów nosa i w profilaktyce pooperacyjnych nawrotów. Skuteczność działania aerozolu do nosa Narivent porównywalna jest do sterydów donosowych. Nie powoduje podrażnień śluzówki i innych działań niepożądanych. Jest bezpieczny w długotrwałym stosowaniu, dla dzieci i dorosłych.

  1. 19.99 PLN
  2. Kup teraz

img/tmp/product.jpg

GripSTOP
Krople udrażniające przewody nosowe

GripStop w formie kropli do nosa, udrażnia przewody nosowe i poprawia komfort oddychania. Skutecznie uwalnia od kataru nawet przy uporczywych infekcjach. Już w pierwszych objawach przeziębienia i grypy. Chroni przed zakażeniami wirusowymi i bakteryjnymi, działa przeciwzapalnie. Nie uszkadza i nie wysusza śluzówki, regeneruje błonę śluzową nosa. Jest bezpieczny w terapii krótko i długookresowej dla dzieci i dorosłych.

  1. 25.98 PLN
  2. Kup teraz

img/tmp/product.jpg

GripSTOP
Spray udrażniający do nosa

GripStop w formie aerozolu do nosa, udrażnia przewody nosowe i poprawia komfort oddychania. Skutecznie uwalnia od kataru nawet przy uporczywych infekcjach. Już w pierwszych objawach przeziębienia i grypy. Chroni przed zakażeniami wirusowymi i bakteryjnymi, działa przeciwzapalnie. Nie uszkadza i nie wysusza śluzówki, regeneruje błonę śluzową nosa. Jest bezpieczny w terapii krótko i długookresowej dla dzieci i dorosłych.

  1. 29.14 PLN
  2. Kup teraz

Inne produkty: